نرم افزار انطباق صادرات

به حداقل رساندن خطرات صادراتی با خودکارسازی انطباق مطابق با مقررات خاص کشور و مدیریت مجوزها و اسناد تجاری.

 

بهبود انطباق و سرعت صادرات

 

با خودکارسازی وظایف کلیدی، انطباق دقیق قانونی را ایجاد کنید و فعالیت‌های صادرات دستی مستعد خطا را محدود کنید. برنامه مدیریت صادرات، تراکنش های صادراتی را در برابر جامع ترین پایگاه داده محتوای تجاری جهان نمایش می دهد.

نرم افزار انطباق صادرات سرتاسری اعتماد و کارایی را به ارمغان می آورد.

مزایا و ویژگی‌های نرم افزار انطباق صادرات

 

در برابر جریمه ها و ریسک از برند خود محافظت کنید

رعایت مقررات و رویه های صادراتی با استفاده از فناوری اتوماسیون به شرکت شما کمک می کند تا از جریمه ها و خطرات پرهزینه جلوگیری کند.

 

به بیش از ۷۰۰ لیست احزاب محدود دسترسی داشته باشید

اتوماسیون جامع و اثبات شده به شما امکان می دهد با استفاده از بزرگترین پایگاه داده محتوای تجاری جهان، احزاب محدود شده را به سرعت بررسی کنید.

 

انطباق جهانی را ایجاد کنید

با نرم افزار انطباق صادرات طیف گسترده‌ای از بررسی‌های انطباق خودکار به شما امکان می‌دهد تا به طور مؤثر با هزاران مقررات خاص کشور و قوانین صادرات مطابقت داشته باشید.

 

طبقه بندی کالاها با دقت

طبقه بندی محصولات بر اساس آخرین کدهای سیستم هماهنگ (HS) و شماره های کنترل صادرات (ECN) به اطمینان از دقت کمک می کند.

 

به راحتی هر مجوزی را که نیاز دارید شناسایی کنید

اگر معاملات شما نیاز به مجوز کنترل صادرات داشته باشد، سیستم نرم افزار انطباق صادرات به شما اطلاع می دهد و نشان می دهد که چه مدارکی را باید ارائه دهید.

 

متمرکز کردن مدیریت اسناد

این سیستم استفاده از مجوز، معافیت ها، اظهارات کاربر نهایی، اسناد تجاری مهم و سایر اطلاعات دقیق را ردیابی می کند و آنها را برای دسترسی آسان ذخیره می کند.

 

بهبود مدیریت ریسک

با حفظ مسیرهای حسابرسی و استفاده از ابزارهای گزارش دهی مدیریت، شرکت شما می تواند ریسک های صادراتی را به طور موثرتری مدیریت کند.

 

بدون زحمت با شرکا همکاری کنید

نرم افزار انطباق صادرات با یک پورتال کاربرپسند به شما این امکان را می دهد تا از یک مکان در فضای ابری با همه طرفین تراکنش های خود همکاری کنید.

 

به سرعت انطباق شریک تجاری را تأیید کنید

ابزار غربالگری حزب محدود ما، غربالگری مشتریان، تامین‌کنندگان و سایر شرکا را در برابر فهرست‌های احزاب تحریم شده و رد شده از مقامات سراسر جهان به‌طور خودکار انجام می‌دهد.

 

طبقه بندی محصولات را ساده و خودکار کنید

با استفاده از نرم افزار انطباق صادرات افراد غیر متخصص می توانند به سرعت و با اطمینان اقلام را برای تجارت بین المللی طبقه بندی کنند. یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی به شما کمک می کند تا دقیق ترین طبقه بندی را انجام دهید.

 

الزامات انطباق با کنترل تسلیحات و کاربرد دوگانه را برآورده کنید

 

انطباق با سلاح‌های متعارف بین‌المللی و دولتی و کنترل‌های کالاهای دارای کاربرد دوگانه، از جمله ترتیبات واسنار، مقررات اداره صادرات دولت ایالات متحده (EAR) و مقررات بین‌المللی ترافیک اسلحه (ITAR)، و همه بسیاری از صادرات منطقه‌ای و کشوری را ایجاد کنید. سیاست های کنترلی با استفاده از محتوای به‌روز در برنامه جهانی دانش ، سیستم به کنترل‌های نظارتی، فهرست‌های اشخاص محدود، اطلاعات طبقه‌بندی مانند داده‌های فنی و شماره‌های طبقه‌بندی کنترل صادرات، داده‌های هزینه زمین و اسناد تجاری درگیر در هر معامله دسترسی پیدا می‌کند. انطباق پایان به پایان و سرتاسری صادرات.

 

 

سناریوهای تجاری

 

نیازهای کسب و کار شما امروز چیست؟

رسیدن به اهداف استراتژیک و رفع مشکلات پیچیده تجاری با نتایج سریع. صرف نظر از صنعت شما یا جایی که در مسیر زنجیره تامین خود هستید، ما راه حل های نوآورانه ای ارائه می دهیم که وسعت لازم را برای برآورده کردن نیازهای فوری شما و عمق رشد با سازمان شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست