از آنجایی که نگه داری داده ها و اطلاعات در فضای ابری به علت عدم نیاز به هزینه های تهیه‌ی کامپیوتر های قدرتمند و فضای ذخیره سازی انبوه و یا جابه جایی و … از لحاظ قیمت به صرفه تر است، هزینه‌ی پایینتر تقریبا انگیزه ی اصلی حرکت شرکت ها به سوی CloudERP می‌باشد.

 

با این حال، هزینه تنها دلیل حرکت شرکت ها به بازار ERP ابری نیست. دلایل بسیار بیشتری وجود دارد:

 

چابکی:

با یک نرم افزار ERP مبتنی بر ابر، کسب و کارها می توانند تقریباً در زمان کوتاهی راه اندازی شوند و راه اندازی شوند، زیرا انتخاب و راه اندازی سخت افزار یا استخدام و آموزش کارکنان فناوری اطلاعات وجود ندارد.

 

دسترس‌پذیری:

یک نرم‌افزار Cloud ERP امکان دسترسی بی‌درنگ به اطلاعات کسب‌وکار را از هر مکان، هر زمان و در هر دستگاهی فراهم می‌کند، بنابراین کارمندان در واحدها و مکان‌های مختلف یک سازمان با داده‌های یکسان کار می‌کنند.

 

مقیاس پذیری:

یک نرم افزار ERP مبتنی بر ابر خوب همراه با کسب و کار شما رشد می کند. بدون نیاز به افزودن سرورهای بیشتر برای کاربران، مکان‌ها یا شرکت‌های تابعه، افزایش می‌یابد و در صورت تقاضا کاهش می‌یابد.

 

سفارشی‌سازی و یکپارچه‌سازی:

یک راه‌حل Cloud ERP را می‌توان به راحتی سفارشی کرد تا متناسب با نیازهای در حال رشد کسب‌وکار شما باشد. علاوه بر این، می تواند به خوبی با سایر محصولات مبتنی بر ابر، بدون خرابی یا سخت افزار اضافی، ادغام شود.

 

ارتقاها:

با یک ERP در فضای ابری، به روز رسانی ها و ارتقاء ها کمتر از ۳۰ دقیقه طول می کشد و به طور مداوم، معمولا در ساعات خاموشی رخ می دهد تا از اختلال در کسب و کار جلوگیری شود.

 

امنیت، انطباق و بازیابی فاجعه:

نرم‌افزار ERP مبتنی بر ابر امنیت در سطح سازمانی، رمزگذاری سرتاسر داده‌ها بین فروشنده و سازمان و انطباق بهتر را ارائه می‌دهد و به شما اطمینان می‌دهد که از داده‌های کسب‌وکار شما همیشه پشتیبان‌گیری می‌شود و قوی هستند.بازیابی برنامه ها در محل

 

گوشه آمار:

یک راه حل Cloud ERP عموماً تا حدود ۳۰ درصد مقرون به صرفه تر از داخلی است. (مالی آنلاین)

بیش از ۴۰ درصد از مشاغل قبل از انتقال به فضای ابری نگران امنیت داده ها بودند. پس از ایجاد تغییر، ۹۴ درصد از کسب و کارها مزایای امنیتی را گزارش کردند که با ERP قبلی خود نتوانسته بودند به آن دست یابند. (ComScore)

۹۳ درصد از کسب و کارها به دلیل فناوری ابری، افزایش بهره وری را در خارج از دفتر تجربه کردند. (آدینامیک)

نرم افزار Cloud ERP 95 درصد از کسب و کارهایی که آن را پیاده سازی کرده بودند، بهبود بخشید. (HubSpot)

۶۷ درصد از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان پیاده سازی های خود را موفق یا بسیار موفق توصیف کردند. (مشاور فوق العاده)

۵۳ درصد از CIOها گفتند که Cloud ERP برای آنها اولویت سرمایه گذاری است. (ComputerWeekly) از CIOها گفتند که Cloud ERP یک اولویت سرمایه گذاری برای آنها است. (هفتگی کامپیوتر)

آینده فناوری کسب و کار

با توجه به نکات ذکر شده در بالا مشخص می شود که یک نرم افزار ERP مبتنی بر ابر، با مزایای بی شماری که برای یک تجارت رو به رشد دارد، آینده فناوری کسب و کار است. در واقع، در حال حاضر اینجاست، و با بسیاری از کسب‌وکارها به طور مساوی توزیع نشده است که هنوز به سمت Cloud حرکت نکرده‌اند.

 

همانطور که کسب‌وکارها به مقیاس‌بندی عملیات خود ادامه می‌دهند، راه‌حل‌های Cloud ERP به عنوان ابزار قابل اعتمادی عمل می‌کنند که نه تنها به افزایش کارایی، بهبود دسترسی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کند، بلکه به نوآوری و رشد کلی کسب‌وکار کمک می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست